השירותים שאנחנו מציעים

זה הזמן לטייל בסלובקיה ולזכות להכיר את המדינה שטרם נפגעה מתיירות המונית, שטחה של המדינה קטן ולכן נוח לטייל בה לאורכה ולרוחבה במרחקי נסיעה קצרים יחסית. קצב החיים הרגוע בסלובקיה משרה אוירה של שלווה ורוגע ומאפשר נופש אמיתי לגוף ולנשמה.

 

40% משטחה של סלובקיה מכוסה יערות טבעיים ו- 26% משטחה מוכרזים כשמורת טבע, ביניהן: שמורות הרי הטאטרה הנמוכים, שמורת הרי הטאטרה הגבוהים (החלק הגבוה ביותר של רכס הקרפטים), שמורת גן העדן הסלובקי ושמורות רבות נוספות.

 

בסלובקיה תיהנו מנופים ציוריים, יערות פראיים, אגמים, נחלים ונהרות, שדות ירוקים רחבי ידיים, ערים עתיקות מימי הביניים ופולקלור ססגוני, מסלולי טיול מרהיבים בין מפלים, נחלים ונופים נדירים, פריחה משגעת ועצי פרי בצידי הדרכים.

 

תוכלו לבחור כל דרך המתאימה לכם לטייל בה: ברגל, ברכב, באופניים לבד או ביחד או בג'יפ בטיול השטח שלנו. הבחירה שלכם, משימת הארגון – שלנו.


אז מה אנחנו מציעים?

טיולים מאורגנים ומודרכים -
היכנסו לראות את מבחר הטיולים המובנים שהכנו עבורכם: סלובקיה הקלאסית, סלובקיה עם ילדים, טיול קלי לכת, מטיבי לכת, מטיבי לכת מאומץ ואפילו מסלול “מולטי ספורט” המשלב רכיבה על אופניים, רפטינג ועוד.

 

תכנון ובניית מסלולים "תפורים" אישית – אם אף אחד מהמסלולים הקיימים לא מתאים לכם בדיוק ואתם אוהבים לטייל קצת אחרת, אין בעיה! אנו מציעים לכם טיול "תפור אישית", מתאים לזוגות חברים, משפחות עם ילדים, ארגונים שונים, קבוצות מגוונות, טיולי טבע והליכה, טראקים, אופניים, ועוד, אנו מתכנים עבורכם מסלול מיוחד שיתאים בדיוק עבורכם.

 

"מאורגן אישי" – הוא טיול מאורגן שבנוי בצורה אישית עבור מספר קטן של נוסעים
אם אתם קבוצה קטנה ואתם לא מעוניינים להצטרף לטיול מאורגן של 45 נוסעים וכל מה שנלווה לזה, "מאורגן אישי" יאפשר לכם לצאת לטיול מאורגן קטן שבנוי אישית בדיוק לפי בקשתכם.
טיולים אלו מתאימים מאוד עבור זוגות חברים או קבוצות קטנות החל מ-6 נוסעים ועד 25 נוסעים באוטובוס קטן.
ולגבי המחיר - זול יותר ואיכותי יותר מכל טיול מאורגן של חברות התיירות בארץ.

 

טיולי שורשים – אם יש לכם שורשים סלובקיים ואתם מעוניינים להתחקות אחר חייהם של קרובים ורחוקים נוכל לסייע לכם!
עוד לפני הטיול נבצע עבורכם מחקר מעמיק בארכיונים, על מנת לאתר מסמכים חשובים ונדירים (אם קיימים) ולתכנן את הטיול בעקבות הממצאים.
נוכל לסייע גם בהוצאת תעודות לידה, נישואין וכל תעודה שניתן להנפיק ובחלק מהמקרים גם בקבלת תעודות זהות או דרכון סלובקי. חשוב לציין שאת מחקרי השורשים אנו מבצעים אך ורק בעונת החורף כי בעונת הקיץ אנו מדריכים ומלווים את הקבוצות.

 

חבילות ספא בריאותיות – את "פיאשטני" כולם מכירים, אנחנו רוצים לחשוף אתכם לאתרי ספא מעולים, נעימים יותר ולא המוניים. סלובקיה עשירה במי נביעות טבעיים ועשירים, במערות מלח ומשאבי טבע נדירים. סלובקיה מושלמת עבור חופשת מרפא ומרגוע כשאויר נקי ונופים מרהיבים מלווים את החוויה. 

 

תיאום כל סוגי הלינות האפשריים בסלובקיה - המחירים זהים לאלו שתקבלו אם תפנו באופן ישיר, היתרון שלנו הוא - שאנחנו כבר עשינו את הסלקציה: מלונות, וילות, צימרים, כפרי נופש ועוד, כל מקומות הלינה שאיתם אנו עובדים עברו בדיקה אישית שלנו ומתוך מאות מקומות בחרנו את הטובים ביותר.

 

פתוחים לאתגרים - שתפו אותנו לגבי כל סגנון טיול שמסתובב לכם בראש ואנחנו נשמח להוציא אותו לפועל עבורכם בדיוק כפי שחלמתם, כי בסלובקיה אנחנו בבית.