טיולים מיוחדים בסלובקיה

חבילות מיוחדות בסלובקיה
מאחר ואנו נמצאים בשטח (אנחנו גרים בסלובקיה) ולנו ניסיון רב של מעל ל-9 שנים במתן שירותי תיירות בסלובקיה עבור לקוחות רבים שהגיעו אלינו במשך השנים דרך רוב משרדי הנסיעות בארץ. מלבד הטיולים הרגילים המוצגים באתר

ההתמחות האמיתית שלנו והיתרון הענק שלנו.... הוא שיש לנו את היכולת לבנות, לתאם ולארגן עבורכם טיולים מיוחדים בדיוק לפי בקשתכם !!!

 

-תיאום לינות בסלובקיה: ממגוון רב של אפשרויות החל מצימרים, ווילות, דירות נופש, מלונות וכו. חשוב לזכור כאשר אני ממליץ או מתאם לינה זאת לאחר שחקרתי ובדקתי אישי את המקום ומצאתי לנכון שהמקום עומד בסטנדרטים ושהצוות אדיב והבעלים מכניס אורחים ומגיע מעולם התיירות (ולא מהחלל החיצון).


- טיול שורשים בסלובקיה: תכנון, הדרכה, תחבורה, לינה, מחקר מעמיק בארכיונים, חיפוש ואיתור כתובות ומידע אודות עבר משפחתכם.


- טיולים מאורגנים - סדנאות: אם אתם מעוניינים לשדרג את הפעילות שלכם עבור לקוחותיכם וליצור סדנאות המשולבות טיולים איכותיים בסלובקיה לדוגמה: סדנאות אומנות, יוגה, סדנאות ברידג' המשלבות ספא, סדנאות מוסיקה, טבע, ספורט וכו'...  

 

- טיולים מאורגנים למשפחות או זוגות חברים: טיול אישי ברכב קטן (ואן 9 מושבים) כולל הדרכה ומסלול "תפור" בדיוק לפי הרכב המשפחה ותחום ההתעניינות שלכם.


- טיולים מאורגנים לחברות וארגונים: תכנון וביצוע חבילות נופש עבור ארגונים, חברות קבוצות סגורות וקבוצות חברים וכו'...

 

- טיולי תוכן ועומק: ארגון ותיאום טיולים מיוחדים מכל סוג שרק תבקשו הקשורים לנושא מסויים או תכום התעניינות לדוגמה: צפרות, מחקר, יהדות וכו'

 

- בניית מסלול טיול בסלובקיה: עבור משפחות וקבוצות חברים המעוניינים לטייל באופן עצמאי, ניתן לפי בקשה לתאם עבורכם לינות.

 

- טיולים כשרים בסלובקיה: הכוללים אוכל כשר למהדרין, טיולים, אתרים, טבע, נופים, יהדות, ביקור בקברו של החת"ם סופר ועוד....


אז למה איתנו? זה פשוט מאוד...

1. המידע שקיים היום באינטרנט אודות סלובקיה או שאינו עדכני או שהוא מפוזר מאוד, אז במקום לפשפש באתרי אינטרנט שונים ולהתבלבל .... אנו חוסכים לכם הרבה זמן ועם הניסיון הרב שלנו אתם מקבלים ייעוץ ומידע אמין ועדכני.

 

2. תסכימו או לא... ועם כל הכבוד, מי שכותב בפורומים המלצות על סלובקיה על בסיס טיול של שבוע ימים לא יכול לדעת מה שאנו יודעים מעל ל-9 שנים !!! אנחנו לא מתיימרים ומרימים את האף אבל כמו שאתם יודעים ניסיון רוכשים עם השנים ולא בשבוע ימים!!!

 

3. אנו חוסכים מכם את הסיכון הגדול של "נפילות" במסלול, באתרים, בלינה וכו' וחוץ מזה איתנו זה יעלה לכם בדיוק כפי שתארגנו באופן עצמאי.

 

4. בניגוד לכל חברות הנסיעות בארץ שפועלות בשלט רחוק (חברות שיושבות בישראל), אנו נמצאים פה בשטח וזמינים לרשותכם 24 שעות ביממה לכל קריאה, בקשה, שאלה, תמיכה, ייעוץ ועוד.

בקיצור בכדי לא להעמיס עליכם בקריאה, כל רעיון שעולה בדעתכם מספיק רק שתצרו קשר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל מאיסוף מידע, ייעוץ והכוונה, ארגון, תיאום, תחבורה, תוכן הטיול, תיאום אתרים, הדרכה, לינות, ביצוע.... וטיול מוצלח. זרקו לנו את רעיון ואנו נדאג לבצע אותו ברמה גבוהה ובצורה מקצועית ואיכותית.

בסלובקיה אנחנו מסוגלים לעשות כל מה שאנו רוצים .....כי בסלובקיה אנחנו בבית !!!