למה סלובקיה ולמה איתנו?

למה סלובקיה?  
טיול בסלובקיה משלב נופים מרהיבים של שדות ירוקים, נהרות ואגמים, שמורות טבע, מסלולי הליכה ביערות ובהרים, ערים עתיקות מימי הביניים, פולקלור ססגוני, אתרים ייחודיים, נקודות תצפית ציוריות, פסגות הרים והרשימה עוד ארוכה.

סלובקיה היא בין המדינות הבודדות שהמחירים בה עדיין שפויים (ביחס למדינות אירופה אחרות), חופשה בסלובקיה תסתכם בעלויות סבירות כאשר ההנאה מובטחת והתמורה לכספכם נאה ומכובדת. 

מגזין התיירות הגדול בעולם "לונלי פלאנט" בחר בסלובקיה להיות בין עשרת היעדים התיירותיים הטובים ביותר בעולם לשנת 2013. 


אז... למה איתנו?

כי אנחנו חיים בסלובקיה, מטיילים בסלובקיה ומכירים אותה כבר יותר מ13 שנה. מטרתנו להנעים לכם את השהות בסלובקיה ולהחזיר אתכם ארצה עם חיוך גדול וזיכרונות נפלאים!

 
היתרונות הייחודיים שלנו:
התאמה אישית - עם השנים נחשפנו לסוגים רבים של מטיילים ולמדנו על סגנונות טיול שונים. היום אנחנו יודעים להציע מגוון רחב מאוד של טיולים שונים באופים שיכולים להתאים לכל אחד! בין אם אתם משפחה עם ילדים קטנים או חבורה שאוהבת שטח ואקסטרים, מטיבי לכת, רוכבי אופניים, שוחרי תרבות והיסטוריה או שיש לכם בסלובקיה שורשים, לכל אחד מכם בנינו מענה מושלם. קראו עוד על סוגי הטיולים שלנו >>>
 
מידע עדכני ביותר - המידע שקיים היום אודות סלובקיה אינו עדכני או שהוא מפוזר מאוד, במקום לפשפש באתרי האינטרנט השונים ולהתבלבל - אנו חוסכים לכם הרבה זמן ועם הניסיון הרב שלנו אתם מקבלים את המידע העדכני ביותר.
עם כל הכבוד לכותבי ההמלצות על סלובקיה על בסיס היכרות של שבוע ימים, אין מה להשוות לידע וההיכרות שצברנו במהלך יותר מ-13 שנים. זה לא סוד שניסיון רוכשים עם השנים ולא בשבוע ימים!
 

הפרטים הקטנים – כל טיול דורש לוגיסטיקה ותיאום לא מעטים: תחבורה, מקומות לינה, ארוחות, תיאום שעות הביקור באתרים, אירועים מיוחדים ועוד.
בטיולים המאורגנים -  אנחנו חוסכים לכם את כאב הראש ומובילים אתכם למקומו המומלצים ביותר.
בטיולים העצמאיים  - נוכל לספר לכם על האופי של כל אחד מהמקומות, היתרונות והחסרונות ובכך לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

עלויות - איתנו הטיול יעלה לכם בדיוק כפי שתארגנו באופן עצמאי, היתרון שלנו – שנחסוך מכם "נפילות" בתכנון המסלול, בחירת האתרים, בלינה ועוד

 

אתכם בשטח - בניגוד לחברות הנסיעות בארץ שפועלות בשלט רחוק (חברות שיושבות בישראל), אנו נמצאים פה בשטח וזמינים לרשותכם 24 שעות ביממה לכל בקשה, תמיכה, או שאלה.

 

נשמח להתלוות אליכם לאורך כל הדרך - החל מאיסוף מידע, בניית המסלול, ארגון ותיאום עד לפרט האחרון של לינה, תחבורה, שעות הביקור באתרים, מסעדות  ובמידת הצורך גם – הדרכה צמודה או ליווי טלפוני ומענה לבקשות.

 

תומר פחימה,

מנכ"ל החברה