מי אנחנו - מעט על עצמנו והמטרה שלנו

שמי תומר פחימה ואני ישראלי שגר בסלובקיה מעל ל-13, נשוי לדניאלה (מקומית) ולנו נסיכה אמיתית ושמה טליה ונסיך בשם דניאל.

גם אני וגם אשתי מאוד אוהבים לטייל כך שהפכנו את התחביב שלנו למקצוע ולפני 9 שנים הקמנו חברה המספקת את כל שירותיי התיירות בסלובקיה עבור רוב משרדי הנסיעות בישראל.

 

במשך השנים ארגנו מספר רב של סיורים לימודיים עבור סוכני תיירות מרוב משרדי תיירות מישראל (Educational ), ליווינו ותכננו סיורי עיתונאים מעיתונים שונים למשל מגזין ל"אישה", "ידיעות אחרונות", "מסלול" ועוד. כתבנו את המסלול, תיאמנו וליווינו את צילומי התוכניות המפורסמת "מסע עולמי" עם אייל פלד בשנת 2006, כמו כן את ערוץ "החיים הטובים" בליווי השף ניר צוק גם בשנת 2006 (שבסרט זה אני גם וגם אשתי מופיעים), בשנת 2008 ייצגתי את סלובקיה בתערוכת התיירות בתל אביב בשיתוף משרד התיירות הסלובקי, יש עוד הרבה... אבל אני לא רוצה להעמיס עליכם בקריאה.  

 

עם השנים צברנו ניסיון רב ודרכינו נסעו אלפי לקוחות מרוצים לחופשה איכותית ומוצלחת בסלובקיה, בעקבות זאת הגענו להחלטה שעלינו להיות מקצועיים יותר והדרך היחידה היא להיות עצמאיים ולתת לכם את השירות שלנו בצורה ישירה ואמינה. מאחר שאין בניינו מתווכים, אנו מצליחים ומוזילים עבורכם את עלויות, חשוב יותר שבדרך זו אנו מבטיחים מתן שירות אישי, אמין ואיכותי ומקצועי בכמה דרגות מכל משרד נסיעות שקיים בארץ.

 

ומה בעניין העלויות? הטיול שלכם יעלה בדיוק אותו דבר כפי שתתכננו אותו בעצמכם – היתרון הוא שאנחנו מכירים את סלובקיה ולא דרך האינטרנט או הספרים וכו' , אנחנו חיים ונושמים את סלובקיה כל יום ולנו קל מאוד לבנות טיול מושלם, וללא נפילות...

למה אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו? כי אנחנו באמת יודעים את העבודה, ואתם גם מוזמנים לנסות אותנו !!!

 

בסלובקיה אנחנו בבית... והמטרה שלנו היא שגם אתם תרגישו הרגשת ביטחון ושלרשותכם צוות מנוסה ומקצועי המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

ובנוסף אנחנו גרים בסלובקיה ונמצאים בשטח עבורכם 7 ימים בשבוע ו-24 שעות ביממה לכל פנייה ובקשה. אנו דוברים את השפה המקומית ומכירים את סלובקיה על בורייה לאורכה ורוכבה כולל התרבות, מסורת והמנהגים המקומיים ועוד.

אנו מזמינים אתכם לחוות ולהכיר את סלובקיה בצורה באמת שונה ומיוחדת במינה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת
דניאלה, תומר וטליה