שירותים למשרדי נסיעות

כל שירותי התיירות עבור משרדי נסיעות

מי אנחנו? 

SKVacations הינה חברת תיירות בבעלות ישראלית הממוקמת בסלובקיה. החל משנת 1999 אנו מספקים את כל שירותי הקרקע במדינה עבור מספר רב של משרדי נסיעות מישראל ובעולם.
אודות לעובדה שאנו ממוקמים בסלובקיה ותמיד נמצאים בשטח אנו מספקים שירות אמין ויעיל ופותרים במהירות רבה כל בעיה שעלולה לצוץ בכל זמן נתון 24/7.

 

השירותים שאנו מספקים למשרדי נסיעות מישראל:
נתחיל בכך שאנו מספקים את כל שירותי הקרקע הקיימים לכל סוגי הטיולים קיימים ולפי כל דרישה מצד הלקוח.


לרשותנו מאגר מידע ישיר ללא מתווכים לכל סוגי הלינה האפשריים, ספקי התחבורה, מידע אודות כל אתר ופעילות, מסעדות מיוחדות, אנו מכירים את כל מסלולי הליכה, כבישים, המנהגים והתרבות המקומית.
כאשר צריך לבנות ולתכנן טיול מהתחלה ועד הסוף, לנו יהיה קל לבנות תוכנית נכונה ולהתאים את לדרישת הלקוח או משרד הנסיעות מאחר יש לנו את כל המידע והאפשרויות הקיימות. 


מאחר וטיול זה דבר דינאמי במידה ויהיו אילוצים בשטח מכל סוג, זכרו שאנו ממוקמים בסלובקיה בשטח וזמן התגובה שלנו מהיר ויעיל יותר מכל ספק שירות אחר שקיים.

 

בנוסף, וחשוב לציין שקצב העבודה שלנו מאוד דומה לשלכם ולכן יהיה לכם קל להתנהל מולנו מאשר להתנהל בקושי רב עם בחור או ספק מקומי.

 

מבין לקוחותינו היום ובעבר:
מסעות אמסלם, רימון, איילה הגאוגרפית, בריזה, אופיר טורס, השטיח המעופף, איסתא, איסתא ספורט, נתור, דיזנהאוז, קל תיירות ונופש, דיסקברי טורס, פינגווין, ליונס ישראל, איילה, תיאמנו וליוונו את צילומי סדרות טלביזיה מוכרות עם אייל פלד - מסע עולמי, ניר צוק וערוץ החיים הטובים, יגאל צור ועוד רבים

 

לסיכום, נשמח לשתף איתכם פעולה ולשמש כנציגים המקומיים שלכם בסלובקיה ולספק עבורכם את כל שירותיי הקרקע.