תכנון טיולים לקבוצות סגורות - מידע כללי

טיולי בוטיק

טיולי בוטיק לקבוצות מאורגנות סגורות:
חברת Skvacation הינה חברת תיירות בבעלות ישראלית הפועלת בסלובקיה החל משנת 1999 ומספקת את כל שירותי תיירות במדינה. ניתן לומר שאם אתם קוראים כרגע את דברינו, כנראה שהגעתם למקור, מאחר ואנו מספקים שירותיי תיירות עבור רוב משרדי הנסיעות בישראל ובנוסף עבור אלפי נוסעים פרטיים בשנה.

 

מה זה טיולי בוטיק לקבוצות סגורות?
מדובר על טיול מאורגן פרטי המותאם אישית לאופי הקבוצה החל מתחום התעניינות, משך ימי הטיול, בחירת התוכן והפעילויות, לוח זמנים שיתאים לקצב הקבוצה, בחירת לינה לפי הסטנדרטים שלכם, תיאום ציפיות מלא, בקיצור מדובר על טיול מאורגן המותאם עבורכם אישית .

 

ולמי מתאים טיול מסוג זה?
להבדיל מטיול מאורגן "בהרשמה פתוחה" שבו כאמור אין אפשרות לדעת מי הם משתתפים בטיול. טיול מאורגן לקבוצות סגורות מורכב מחברי קבוצה שמכירים אחד את השני למשל, קבוצת חברים, משפחות מורחבות, חברות וארגונים. בטיולים אלו ישנו קשר קרוב בין חברי הקבוצה שמעוניינים לטייל יחד ולחוות חוויות משותפות ונעימות.

 

טיול מאורגן הינו מאוד דינאמי, גם לאחר תכנון מדוקדק של כל הפרטים יתכנו אילוצים בשטח למשל מזג אוויר, כביש שנחסם, אתר שנסגר וכדומה. במקרים אלו חשוב מאוד שהחברה המספקת את השירות תהיה בשטח לידכם ולצידכם ותפעל באופן מיידי למתן פתרונות חלופיים. תארו לעצמכם מצב שהחברה ממוקמת בישראל ונוצרה בעיה בערב, יש לכם למי להתקשר? 

לשם כך אנו ממוקמים בסלובקיה זמינים 24/7 ואיתכם לאורך כל הדרך מיום התקשורת הראשוני ועד סיום הטיול.

 

בדרך כלל בכל טיול מסוג זה ישנם את צוות המארגנים מטעם הקבוצה שעמלים רבות להצלחת הטיול ועליהם העיניים מופנות בכל בעיה שמתעוררת, מניסיוננו הרב צוות המארגן נתון ללחץ תמידי ולא תמיד נהנה מהטיול.

המוטו שלנו אל צוות המארגנים הוא: "מארגנים יקרים, גם אתם בטיול,  אנא הישענו לאחור ותתחילו גם אתם ליהנות כי מעכשיו זו העבודה שלנו" 

ניפגש בסלובקיה (-: